flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Щодо реквізитів для сплати коштів грошового стягненн я згідно зі статтею 139 Кримінального процесуального кодексу України в разі неприбуття підозрюваного . обвинуваченого, свідка, потерпілого на виклик слідчого судді, судді

10 червня 2013, 16:09

 

 

Державна казначейська служба України розглянула лист Державної судової адміністрації України від 19.04.2013 №11-2328/13 про надання роз»ясень та в межах компетенції повідомляє.

   Відповідно до частини другої статті 45 Бюджетного кодексу України(далі – Кодекс)  центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, веде бухгалтерський облік  усіх надходжень Державного бюджету України та за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, здійснює повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету.

   Частиною першою статті 139 Кримінального процесуального кодексу України встановлено, якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий, цивільний відповідач, який був у встановленому порядку викликаний, не з»явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення.

   Згідно із пунктом 23 частини другої статі 29 Кодексу до доходів загального фонду Державного бюджету України належать кошти від санкцій( штрафи, пеня,тощо), що застосовуються відповідно до закону.

Відповідно до класифікації доходів бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011року №11, (зі змінами), кошти від санкцій (штрафи, пеня, тощо), що застосовуються відповідно до закону, обліковуються за кодом класифікації доходів бюджету 21081100   «Адміністративні штрафи та інші санкції».