Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Протягом 26-27 березня 2019 року відповідальні працівники апаратів цільових судів Чернігівської області пройшли навчання з практичних аспектів опитування учасників судових проваджень за методологією карток громадянського звітування (КГЗ). Від Срібнянського районного суду Чернігівської області пройшла навчання Бирин Валентина Миколаївна, яка працює на посаді консультанта в даному суду.
Тренінг організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках реалізації проекту «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ) в Чернігівській та Сумській областях» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».
Упродовж двох днів учасники ознайомилися з кращими практиками взаємодії судів і громадськості в Україні на прикладі механізму моніторингу якості надання судових послуг громадянам за методологією карток громадянського звітування, основними вимірами щодо оцінки якості роботи суду, розглянули психологічні аспекти проведення опитування за методологією КГЗ, вдосконалили навички планування роботи та проведення опитування учасників судових проваджень.
Крім того, учасниками було визначено основні труднощі, з якими можна стикнутися під час проведення опитування та обговорено можливі шляхи вирішення проблемних питань.
Зауважимо, що дослідження якості роботи судів Чернігівщини шляхом проведення опитування серед учасників судових проваджень за методологією КГЗ проводиться протягом квітня 2019 року.
Контакти:
Катерина Данькова, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, (063) 158-32-46, e-mail: protection.ua@gmail.com.
Довідково:
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров'я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Додаткову інформацію про діяльність USAID можна отримати у Відділі зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53, на вебсайті: http://www.usaid.gov/ukraine або на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.
Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» реалізується з жовтня 2016 року і ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україна: верховенство права» та «Справедливе правосуддя».
Мета програми - надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією. Детальнішу інформацію про програму можна отримати на Інтернет-сторінці www.newjustice.org.ua та за телефоном +38 (044) 581-3303.